Πρόσκληση προς τους Επιμορφωτές που δίδαξαν στο 2ο ΠΕΚ Αθήνας το σχoλικό έτος 2012-2013 με θέμα : " ΕΚΛΟΓΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΩΝ ΤΩΝ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΤΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ 2ου ΠΕΚ ΑΘΗΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2013-2014"

Προκειμένου να πληρωθούν οι δύο (2) θέσεις των μελών του Συντονιστικού Συμβουλίου (ένα μέλος για την Π.Ε. και ένα για τη Δ.Ε.) για το σχολικό έτος 2013-2014, καλούνται όσοι δίδαξαν (στην Εισαγωγική Επιμόρφωση και στο Πρόγραμμα της εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές ανάγκες) που υλοποιήθηκαν στο 2ο ΠΕΚ  το σχολ. έτος 2012-13 να παραβρεθούν στη Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του 2ου Π.Ε.Κ. Αθήνας (Ανδ. Μεταξά 7 ? Φιλοθέη), στις  16 Ιανουαρίου 2014, ημέρα  Πέμπτη και ώρα 14.00 έως 15.30.

'Οσοι επιθυμούν να θέσουν υποψηφιότητα, μπορούν να υποβάλουν την αίτησή τους ή να τη στείλουν νωρίτερα με φάξ (2106892477) ή e-mail (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε." data-mce-href="mailto:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.">Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) μέχρι και την Τρίτη, 14-1-2014, και ώρα 12.00.

Ο Διευθυντής του 2ου ΠΕΚ Αθήνας

Κατωπόδης Απόστολος