Πρόσκληση Εκλογής Αιρετών 2016-2017

ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση Εκλογής Αιρετών μελών του Συντονιστικού Συμβουλίου του 2ου Π.Ε.Κ. Αθήνας για το σχολικό έτος 2016-2017»

Το Συντονιστικό Συμβούλιο του 2ου Π.Ε.Κ.Αθήνας, σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν. 2009/92 (ΦΕΚ 18, τ.Α΄/14-10-1992), καλεί τους επιμορφωτές που δίδαξαν στα προγράμματα Επιμόρφωσης Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης του 2ου Π.Ε.Κ. Αθήνας, σε Γενική Συνέλευση την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 7.00 μ.μ., και σε περίπτωση μη απαρτίας τη Δευτέρα 7 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 7.30 μ.μ. στην έδρα του 2ου Π.Ε.Κ.Αθήνας (Ανδρέα Μεταξά 7, Φιλοθέη ) προκειμένου να συμμετάσχουν στην εκλογή των εκπροσώπων τους στο Συντονιστικό Συμβούλιο του2ου Π.Ε.Κ.Αθήνας.

Μετά τη Γενική Συνέλευση εκλέγονται με ψηφοφορία, ένας εκπρόσωπος από την Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση και ένας εκπρόσωπος από την Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση για ένα Σχολικό Έτος.

Οι επιμορφωτές που θέλουν να θέσουν υποψηφιότητα, παρακαλούνται να αποστείλουν την αίτηση υποψηφιότητάς τους στη Γραμματεία του2ου Π.Ε.Κ.Αθήνας:

Με fax στο τηλ. : 210-6892477 ή με συστημένη επιστολή στη διεύθυνση του Π.Ε.Κ
ή με e-mail στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Αιτήσεις υποψηφιότητας γίνονται δεκτές έως τη Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2016.

Αναπληρώτρια Καθηγήτρια ΕΚΠΑ